המסע על שביל ישראל יכול להיות מעניין ברוב שעות היום, אבל לפעמים קורה שמשתעממים. זה קורה בעיקר בסוף היום. אבל אם תבחרו לטייל עם Walk About Love, לא יהיה לכם אף רגע משעמם כי בטיול עם קבוצת אנשים מהארץ ומהעולם –  אף פעם לא משמעם. אנו תמיד דואגים לארגן פעילויות מהנות כמו למשל מסיבות וערבי נגינה על גיטרה מסביב למדורה ועוד. אצלנו תכירו אנשים חדשים ותזכו בחוויות חדשות. במידה ואם יוצאים למסע לבד, יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם להימנע משעמום בסוף היום.

מוזיקה

התרופה הכי טובה נגד שעמום היא מוזיקה ולכן תמיד כדאי לדאוג לקחת אותה אתכם.

גיטרה –  אם כבר מוזיקה אז גיטרה היא הפתרון הכי מתאים להליכה על שביל ישראל. היא לא דורשת סוללות וניתן להעביר אתה שעות לפני שהולכים לישון. לא מומלץ ללכת ולנגן כדי לא לאבד את שיווי המשקל והריכוז.

נגן מוזיקה – אם תשתמשו בסמארטפון שלכם כנגן מוזיקה, הסוללה תיגמר תוך כמה שעות. רצוי לשמור על הסוללה לשיחות חירום. לכן מומלץ להביא נגנים העובדים על סוללות או על הטענת usb. על הדרך תוכלו לעצור אצל מלאכי שביל ישראל למשל, או בחניונים שיש בהן נקודות חשמל וכך לטעון את המכשירים.

 day 24

משחקים

קלפים – משחקי קלפים הם דרך מצוינת להעביר את הזמן כי ניתן לשחק במגוון משחקים שונים כך שאף פעם לא יהיה משעמם. הם לא תופסים מקום בתיק וגם לא מכבידים עליו.

חוברות תשחצים וטריוויה –  עם חוברות מהסוג הזה ניתן להעביר שעות רבות בסוף הטיול על שביל ישרא כאשר לפני שהולכים לישון. טריוויה יכולה להיות תעסוקה מעניינת גם כאשר אתם הולכים. חידונים על הטבע והנוף למשל הם דרך מצוינת להכיר טוב יותר את ישראל שלא רואים מהכבישים.

לעצור במקומות עם פעילות

ישנם כל מיני מקומות בהם אפשר להעביר את הלילה. למשל אוהלי אירוח בדואים, חאנים שונים עם סדנאות ועוד. בחלק מהמקומות השביל עובד דרך ערים כמו טבריה כך שאפשר לנוח על חוף האגם או ליהנות ממה שיש לעיר להציע.

 אם אתם זקוקים לעוד טיפים לשביל ישראל –  אתם מוזמנים להתעדכן בשאר הכתבות שלנו באתר.