המסע על שביל ישראל יכול להיות קשה ומפרך אם לא מתחילים אותו בתכנון נכון כמו יציאה במזג האוויר המתאים, שימוש במפות ולוגיסטיקה נכונה. אנו בעמותת Walk About Love שמחים לסייע להולכים על השביל במתן כל השירותים הללו ועוד. אתנו, כל מה שאתם צריכים לדאוג לו הוא להגיע מוכנים אם הציוד שלכם ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. אתנו אתם יכולים להיות רגועים.

הטמנת מזון ומים

 כמו כן ישנן כמה אפשרויות נוספות לקבל עזרה על הדרך ע"י מלאכי שביל ישראל מתי זה יעיל? בעיקר כאשר אתם יוצאים למסע במקטעים הדרומיים של הארץ, שם הנגישות למים היא קשה יותר מאשר בצפון. מה שהמלאכים עושים הוא להטמין שתייה ומזון יבש באדמה. מה זה נותן? כך לא תצטרכו לשאת הרבה מזון אתכם וכשהמים יגמרו אתם תוכלו להיות בטוחים שמחכה לכם אספקה חדשה בהמשך הדרך.

day 20

לינה

לא כל מי שמתאים לו ללכת על השביל, מתאים לו גם לישון בטבע. דברים כמו אלרגיות או בעיות גב עלולות לגרום לאנשים לוותר על המסע. לשם כך קיימים מלאכי שביל ישראל. ניתן לתאם איתם שעת הגעה במקום לישון בצימר כלשהו או בטבע. הלינה היא ללא כל עלות. למעשה כל מי שמטייל על השביל יכול לתאם לילה עם אחד המלאכים.

תיאום

כדי שהכל יקרה על הצד הטוב ביותר, רצוי לתכנן את המסלול ולקחת בחשבון מרווח בטיחות למקרה של עיקובים על הדרך. את רשימת מלאכי שביל ישראל תוכלו למצוא באתר של הגנת הטבע כמו גם באתרים תיירות פנים אחרים בישראל.

Walk About love – שירותים לוגיסטיים מלאים

 אם כל זה נראה לכם ככאב ראש אחד גדול, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. אנו מספקים שירותים לוגיסטיים מלאים תמורת עלות משתלמת והרבה יותר מזה. מדוע כדי לטייל אתנו?

·         תוכלו לפגוש תיירים שבאים לצעוד אתנו מכל העולם.

·         אנחנו עושים מסיבות תוך כדי המסע ואף פעם לא משעמם.

·         השירות שלנו כוללים הסעות.

·         כל מה שתצטרכו הוא תיק הליכה יומי כי התרמיל יחכה לכם בחניון הלילה הבא.

·         אנו מתכננים את כל המסלול לגמרי.