ציוד אישי

ציוד אישי

כל משתתף במסע מביא תיק גדול במשקל עד 14 ק”ג ,אין להביא מזוודה! כל בוקר לפני היציאה למסלול מניח הצועד את התיק על עגלת המסע הנוסעת לחניון הבא עם צוות המסע. להליכה יוצאים עם תיק גב קטן המכיל 6-7 ליטר מים, צידה לדרך ( מומלץ גם כלי נגינה ) .

ציוד וטיפים

הליכה לחניון הבא

הליכה לחניון הבא

באחריות צוות המסע –הדרכה בסיסית ע''י מפת סימון שבילים של מסלול ההליכה היומי. באחריות ההולכים! – השכמה מוקדמת בבוקר כדי להגיע לחניון הבא באור יום! שמירה על כללי הבטיחות הבאים: צעידה עצמאית בקבוצה-הליכה עם הקבוצה חשוב מאוד לשמור על קשר עין בין הבנאדם הראשון בקבוצה לבנאדם האחרון בקבוצה, לחכות לאדם האחרון בפיצולים, וללכת כקבוצה אחת ביחד. חבישת כובע/כיסוי ראש הגנה עצמית מהשמש שתיית מים לפי הצורך מומלץ מאד לרכוש מאיתנו אוגדן מפות של שביל ישראל במחיר מוזל של 180 ש"ח.

הטרק היומי

אוכל ומים

אוכל ומים

עגלת המסע מכילה ציוד מטבח מלא ואוכל לשבוע הקרוב שבעזרתם נכין ביחד את ארוחת הבוקר, צידה לדרך, ארוחת הערב, תה וקפה. חווית הבישול המשותפת של אנשים מכל העולם מעניקה מטבח טעים ומעניין. על כל משתתף להביא עימו מהבית קופסאת אוכל אטומה Lock&Lock סכו"ם וכוס שתיה. מיכל מים גדול על עגלת המסע על כל משתתף למלא לצעידה 6-7 ליטר מים ביום, אפשר שלוקר /ו בקבוקים.

האוכל במסע

במחנה

במחנה

מדורה במרכז החניון. מחצלות מסביב למדורה. מזרון בדואי אישי לכל צועד מאהל גדול- מקימים כולם ביחד בסופי שבוע וחגים עשיית צרכים בחיק הטבע- לשטוף במים או לקחת שקית קטנה ובה לשים את הנייר המשומש, לא לקבור באדמה, חיות מוציאות את זה, לא לשרוף את הנייר (עלול לגרום לשריפה),כמו כן פקחי שמורות הטבע נותנים דו"ח לכל הקבוצה על השארת לכלוך בחניוני הלילה. כולנו לוקחים על עצמנו אחריות לשמירה על נקיון השביל וחניוני הלילה

תמונות

אש- מדורה

אש- מדורה

הצועדים וצוות המסע דואגים לאספקת עץ למדורה גדולה שתחמם אותנו כל הלילה , לרוב מבשלים על המדורה, החיים בטבע מתנהלים סביב האש,יושבים מסביב למדורה, מנגנים וחולקים את חוויות יום ההליכה.

חוויות צועדים

התנדבות

התנדבות

המסע הוא של כולם, ומי שיוצר את האווירה וההווי אלו הם אתם! כדי ליצור נתינה וקבלה במהלך המסע על כל צועד להתנדב יום אחד ולהצטרף לצוות המסע.

רעיון המסע

שביל ישראל הוא אחד הטרקים המאתגרים ביותר שיש,

צריך להסתדר על הלוגיסטיקה ולמצוא שותפים לחוויה. walk about love מוציאה מסעות רגליים לאורך שביל ישראל משנת 2009, אנו מוצאים לך שותפים מהארץ ומהעולם, מכל הגילאים ומספקים לוגיסטיקה שמאפשרת ומקלה לצעוד את השביל. המסע הוא מסע לא פשוט שטומן בתוכו חוויות ואתגרים, הצלחנו לשמור על כך שלכל אחד במסע היה את המקום שלו בכדי לחוות את החוויה העצמאית. המסע מתאים לגוון רחב של אכלוסיה,משכבות גיל שונות, בינהם שומרי שבת, שמורי כשרות, צמחוניים וטבעונים.

סדר יום הליכה

מתעוררים עם הזריחה, כל יום אחד מהצועדים מתנדב לעשות השכמה לשאר חבריו לקבוצה, ההשכמה צריכה להיות מתחשבת ועדינה., על כל אחד ואחת אחריות להעמיס את המא הכבד שלו על העגלה. .הכנת ארוחת בוקר וצידה לדרך איש מטעם צוות המסע יבצע הדרכה יומית של מסלול ההליכה.

 הליכה לנקודה הבאה, אורך המסלול בין 15-28 ק”מ ביום, ההליכה רגועה ועם עצירות. בעת ההגעה לחניון הלילה – הדלקת מדורה, הכנת ארוחת ערב, הכנת הציוד ללינה. את ארוחת הערב אוכלים מסביב למדורה, מעגל הסברה לקראת היום הבא, במחנה יש חשמל סולארי כדאי להטעין פלאפונים/מצלמות. שינה – להביא אוהל איכותי למקרה של גשם/סופת חול ולפרטיות, במזג אוויר טוב אפשרי לישון מסביב למדורה, תחת שמי הכוכבים ולהתעורר עם הזריחה. בסופי שבוע – מנוחה מההליכה, חגיגות, חגים, מסיבות, הופעות, סדנאות ושמח