10 למרץ-12 למאי

1000 ק"מ, 64 ימים, אהבה אחת

המסע של ה  walk about love  הוקם מתוך חזון ליצור מסע בינלאומי על שביל ישראל שיחשוף לעולם את הפנים היפות של ארצנו ושל החברה הישראלית דרך עזרה הדדית מוסיקה ושמחת חיים אמיתית
במסע נוצר מפגש בלתי אמצעי בין ישראלים ותיירים מכל העולם ומכל הדתות שמייצר חוויה משותפת מיוחדת במינה דרך הליכה על השביל והחיים היומיומיים בטבע.
 אתה מתאהב מחדש בארצך והתייר מגלה פנים חדשות לגמרי ממה שהכיר באמצעי התקשורת על ישראל, כולנו זוכים לערך מוסף לצעידה שלנו,.
אם אתה חולם לצעוד את שביל ישראל בנשימה אחת או בפרקים נצל את ההזדמנות ובוא להיות זה שיראה לתייר מחו"ל מי אתה באמת.
 מאז שנת 2009.Walk About Love  הוציאה לפועל 11 מסעות רגליים לאורך שביל ישראל, מדרום לצפון באביב ובשנתיים האחרונות גם מצפון לדרום בסתיו.
שביל ישראל הוא אחד הטרקים המאתגרים ביותר שיש, צריך להיערך בהתאם מבחינה לוגיסטית ולמצוא שותפים לחוויה.
אנו מאגדים קבוצה של אנשים מהארץ ומהעולם, מכל הגילאים ומספקים לוגיסטיקה שמאפשרת ומקלה לצעוד את השביל.
במהלך הצעידה יש לך את הבחירה אם לצעוד בקבוצה או לצעוד לבד או לצעוד עם כמה אנשים שהתחברת אליהם- בערב כולנו נפגשים בחניון הלילה שם מחכות העגלות עם הציוד.
המסע מתאים למגוון רחב של אכלוסיה,משכבות גיל שונות, בינהם שומרי שבת ושומרי כשרות. 
 

שותפים

שותפים

"לשזור חברויות עם אנשים שלא בגילך,לבלות עם אנשים ששפת האם שלהם שונה משלך,להכיר אנשים ממעמד חברתי שונה משלך, ככה אתה מכיר את העולם, למד, גדל ומתפתח"

תגובות

חניון הלילה

חניון הלילה

בחניון הלילה נדליק מדורה שתחמם אותנו בלילה, מסביב למדורה נפרוש מחצלות, אנו מספקים מזרן בדואי אישי לכל משתתף. בסופי השבוע כאשר אנו נחים משבוע ההליכה מקימים מאהל נעים ומוצל. בחניון הלילה יש חשמל סולרי על עגלת המסע להטענת מכשירים סלולרים ומצלמות.

הטרק היומי

ציוד

ציוד

כדי לאפשר את שביל ישראל נגיש לכל אחד ואחת ולהינות מהדרך אנו צוות המסע דואגים להעביר את הציוד הכבד שלך מחניון לחניון כל יום על עגלת המסע, ביום יום יוצאים למסלול עם תיק גב קטן.

ציוד וטיפים

אוכל ומים

אוכל ומים

עגלת המסע שלנו מלאה במזון וכלי מטבח את הצידה לדרך מכינים כל חברי המסע ביחד בזכות מגוון המשתתפים מהארץ והעולם נוצרת חוויה יחודית של בישול מטעמים שונים מכל העולם. מיכל הכולל 1000 ליטר מים ממולא בכמות מים לפי הצורך והמסלולים

האוכל במסע