שביל ישראל באביב ובסתיו

1,000 Km | One Love

חוויה משותפת מיוחדת במינה דרך הליכה על
השביל והחיים היומיומיים בטבע

הזמן עכשיו

שביל ישראל בסתיו
מתחיל בעוד

scroll

המסע של ה Walk About Love הוקם מתוך חזון ליצור מסע בינלאומי על שביל ישראל שיצור חוויה חזקה חיובית ומשותפת דרך ערבות הדדית, צעידה, שיתוף, ונופים אינסופיים

advantage icon

אנו מאגדים קבוצה של אנשים מהארץ ומהעולם, מכל הגילאים לחלוק כישרונות ומוזיקה מסביב למדורה

advantage icon

אנו מלמדים אתכם להכיר מחדש את ארצנו המדהימה

eco tourism
advantage icon

ההליכה במסלול היומי מתבצעת באופן עצמאי ( self guiding) כלומר כל צועד אחראי לעצמו וצועד בקצב האישי שלו וכולם מגיעים לאותו חניון לילה

advantage icon

צוות המסע דואג לאספקת מזון, מים, העברה של הציוד האישי הכבד

במסע נוצר מפגש בלתי אמצעי בין ישראלים ותיירים מכל העולם ומכל הדתות שמייצר חוויה משותפת מיוחדת במינה דרך הליכה על השביל והחיים היומיומיים בטבע

שביל ישראל הוא אחד הטרקים המאתגרים ביותר שיש, צריך להיערך בהתאם מבחינה לוגיסטית ולמצוא שותפים לחוויה. במהלך הצעידה יש לך את הבחירה אם לצעוד כחלק מקבוצה או לצעוד עצמאית עם מפה. בשעת ההגעה לחניון בערב תפגוש שוב את כל הצועדים ואת צוות המסע עם כל הציוד והלוגיסטיקה הדרושים לחיים בטבע.
במחנה מבשלים יחד, יושבים ושרים ליד המדורה - זה חלק מהאווירה המיוחדת של WalkAboutLove

description icon

שביל ישראל עובר בכל הארץ

description icon

המסע מתאים למגוון רחב של אכלוסיה משכבות גיל ורקעים שונות

description icon

מתאים לצמחונים, שומרי שבת ושומרי כשרות

אנשים מספרים עלינו:

לביקורות נוספות כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו

אחת ההחלטות שאני הכי שמח שלקחתי, ואחת החוויות הכי טובות! ממליץ בחום גדול מאוד לכל מי שמתלבט לקחת את ההחלטה

ינון לאור

הווק זו חוויה שאי אפשר לתאר במילים. לא דמיינתי לעצמי שהווק הוא בעצם חוויה חברתית גדולה וכיפית שבה אתה פוגש אנשים מכל הקשת האנושית ולומד המון על עצמך

ניצן נתן

עברתי חוויה שלעולם לא אשכח וממשיכה ללוות עד היום. נחשפתי לנופים עוצרי נשימה מקומות שלא ידעתי על קיומם ואנשים טובים באמצע הדרך שתרמו מזמנם ומרצונם לאווירה הייחודית של המסע הזה.

פז צדוק

חוויה מדהימה שמשנה חיים! חיבור לטבע ולארץ היפה שלנו.. עשייה יום יומית כיף טיולים מוזיקה ואנשים מדהימים שצועדים איתך לאורך כל הדרך.. Walk About Love זאת הפלטפורמה הכי טובה שרק אפשר לבקש, בטוח שאבקר בעתיד !

רון בכר

Great and warm people, amazing logistic - the best way to discover the Israeli trail! The walk is an intense experience, full of musical moments, and lots of fun - I highly recommend the program!

Manou Gold

A great way to join a group of individuals who are walking together for the same purpose to meet Israel in a different way, through nature with people from all over the world.

Sapir Dadashov

This is a special and highly recommended program, a great way for anyone who wants to experience the Land of Israel and does not want to travel alone.

Sivan Gal-Gotman

Life changing experience! As you walk, you get to know yourself through the wonders and difficulties of this unique and powerful land, which surprises and astonishes you at every step.

Maria Luisa

YEARS OF EXPERIENCE

INT TREKS DONE

KM WALKED

HAPPY PEOPLE

AMOUNT OF JOY

Go to top